معرفی KBC

   

شرکت زیست فناوری کوثر یکی از شرکتهای دانش بنیان می باشد که در سال 1385 فعالیت خود را در زمینه تولیدفرآورده های بیوتکنولوژی، ارائه خدمات تخصصی و انتقال فناوری در کشور آغاز کرد.
با توجه به  اینکه  در چند سال اخیر پیشرفت در حیطه فعالیت های بیوتکنولوژی  با سرعت حیرت  انگیزی در جریان بوده و شگفتی بسیاری را در کشور سبب گردیده است، یکی از اهداف  کلان  این  شرکت کمک به تولید محصولات  مورد نیاز محققان در  زمینه فوق  می باشد  و  در این  
راستا  تاکنون  توانسته با  پشتوانه نیروهای متخصص و  محققان دانش پژوه  و  نیز با  بکارگیری تجهیزات و  امکانات پیشرفته مصمم به  ارائه بهترین و پیشرفته ترین خدمات بیوتکنولوژی و ژنتیک در کشور و منطقه باشد.
هدف  اصلی  در  فراهم  آوردن  امکانات و  تواناییهای موجود  جلب  رضایت متخصصین، دانشمندان  و  محققین  عزیز  کشورمان  می باشد. برنامه  ریزی  مدون  در پی  رسیدن  به خودکفایی کشور ،  این شرکت  را  قادر ساخته  تا  همواره در  پی تولید محصولات جدید و  ارائه آن به جامعه علمی باشد.
در عین  حال ارائه خدمات  پیشرفته و  داشتن نمایندگی های معتبر و  انحصاری خارجی و  واردات محصولات مورد نیاز مراکز تحقیقاتی ، تشخیصی  و تولیدی همچنان  از  نقاط  قوت  شرکت محسوب می شود.
تاریخچه:
 شرکت زیست فناوری کوثر در سال 1385 توسط دکتر زینلی بعد از سالها تجربه در زمینه ژنتیک و بیوتکنولوژی در مرکز ژنومیکس و  بیوتکنولوژی کوثر به عنوان یک مرکزتولیدی، تحقیقاتی، فعالیت خود رابا هدف تولید فراورده های بیوتکنولوژی، ارائه خدمات تخصصی و انتقال فناوری در کشور آغاز نمود.
این شرکت تاکنون توانسته است با ارائه ی محصولات تولیدی و ارائه خدمات تخصصی به عنوان یکی از شرکتهای دانش بنیان در کشور شناخته شود.از عمده فعالیتهای این شرکت ارائه خدمات تولیدی، تشخیصی، وارداتی و آموزشی در سراسر کشور و حتی خارج از کشور می باشد.
یکی ازهدف های اصلی این شرکت گسترش فعالیت های فوق و افزودن فعالیت های جدید به جامعه ی علمی، مراکز تحقیقاتی و تشخیصی می باشد.


 

چشم انداز:
 هدف ما رسیدن به جایگاه والا از نظر تنوع و کیفیت تولیدات و ارائه خدمات تخصصی، انتقال دانش، صادرات محصولات تولیدی  براساس تجربه و تحقیقات ملی در عرصه داخلی و بین المللی می باشد. ما در تلاش هستیم تا بتوانیم به عنوان یکی از شرکتهای پیشگام در زمینه فعالیت های فوق کارنامه قابل قبولی از خود به نمایش بگذاریم و استاندارد ملی در زمینه های فوق را ارتقاء ببخشیم.

رسالت:
 ایمان و استواری در راه رسیدن به هدف، با توکل به ایزد یکتا و نیز همکاری پرسنل جوان و ماهر برای رسیدن به فردایی بهتر همراه با آخرین تحولات علمی و تحقیقاتی با کیفیت بالا در ایران عزیز می باشد.

 محصولات و فعالیت های شرکت زیست فناوری 

جهت آشنایی با فعالیت و محصولات زیست فناوری کوثر شما را به مشاهده چند اسلاید دعوت می نماییم.
لطفا اینجا کلیک کنید